Zkuste tandemový seskok v Příbrami!

Zažijte tandemový seskok padákem ve středních Čechách. Darujte adrenalinový zážitek někomu ze svých blízkých anebo ho prožijte sami. Zkuste udělat něco, co by vás třeba v životě nenapadlo. Obohaťte svůj život o příjemné vzrušení, které si můžete užít od začátku až do konce. A jestli patříte mezi povahy, které by tandemový seskok nezvládli, vyberte si jiný, klidnější zážitek.

Tandemové seskoky patří mezi nejvíce adrenalinové zážitky, které můžete v dnešní době vyzkoušet. Na rozdíl od bungee jumpingu je při zážitku někdo s vámi, kdo řídí celý zážitek a stará se o bezpečnost. I při bungee jumpingu jste samozřejmě jištěni, ale při tandemovém seskoku můžete cítit větší pocit bezpečí, protože budete mít doslova instruktora v zádech.

Tandemový seskok v Příbrami

Pokud bydlíte ve středních Čechách a nebo naopak někde jinde a chcete poznat nový kout České republiky, zkuste tandemový seskok v Příbrami. Jak bude váš seskok probíhat? Nejprve se dostavíte na předem domluvené místo seskoku, kde vám váš tandempilot řekne všechny informace o tom, jak bude seskok probíhat, jaké pozice máte při seskoku zaujmout a jak seskok řídit, když přijde správný čas.

Poté, co se převlečete do seskokové kombinézy se spolu s tandempilotem  vznesete to výšky čtyři tisíce metrů, odkud seskočíte. První vteřiny seskoku zažijete volný pád, poté váš tandemopilot otevře padák a přijde letová fáze seskoku. Při této části si můžete zkusit seskok sami řídit. Celý seskok trvá kolem osmi až deseti minut, po kterých s vámi tandempilot bezpečně přistane na zemi. Po seskoku obdržíte certifikát o absolvování zážitku. Ještě před seskokem je možné domluvit se a za příplatek se při seskoku nechat vyfotit nebo natočit na kameru.

Vyberte pro sebe nebo své blízké nějaký další zážitek na stránkách Esennce.cz!