Tandemový seskok padákem v Kolíně

Poznejte Kolín z ptačí perspektivy při tandemovém seskoku. Tandemový seskok Kolín je zážitek pro všechny adrenalinové nadšence a milovníky extrémních sportů. Odpočiňte si při extrémním zážitku!

Průběh seskoku

Před tandemovým seskokem se seznámíte se svým tandempilotem. Ten vám vysvětlí, jak bude seskok probíhat. Následně se oblečete do seskokové kombinézy, která vám bude zapůjčena na místě, tandempilot vám upraví jištění a pak už vzhůru do oblak!

Seskok probíhá z výšky čtyř tisíc metrů, z větší výšky už by byl seskok možný jen s kyslíkovou maskou. Prvních několik desítek vteřin zažijete volný pád, při kterém můžete dosáhnout až rychlosti dvě stě kilometrů v hodině. Poté tandempilot otevře padák a na řadu přijde letová fáze seskoku, při které si můžete tandemový seskok zkusit řídit, budete-li mít chuť a odvahu. V poslední fázi seskoku se tandempilot postará o bezproblémové přistání na zemi. Po seskoku budete slavnostně pokřtěni a obdržíte certifikát o jeho absolvování.

Darujte adrenalin!

Adrenalinové dárky a adrenalinové zážitky jsou další oblíbenou skupinou zážitkových dárků, kterými můžete potěšit někoho ze svých blízkých. Dejte si jen pozor na to, jestli obdarovaný po adrenalinovém zážitku opravdu touží. Darovat tandemový seskok padákem někomu, kdo se bojí výšek, by opravdu nebylo vhodné. Jestli se vám ale něco podobného stejně stane, nezoufejte, obdarovaný má možnost vyměnit zážitkový dárek za body nebo za jiný zážitek.

Vybírat můžete i další nabídky zážitkových dárků. Velice oblíbené jsou například víkendové pobyty v pivních lázních. Kdo by odolal relaxační koupeli v pivní kádi? Navíc je při proceduře konzumace piva vždy zaručena! Dalším oblíbeným zážitkovým dárkem je škola smyku. Je vhodná pro všechny řidiče, profesionální instruktoři účastníky provedou teoretickou i praktickou částí zážitku. Škola smyku přinese řidiči nové informace a hlavně si vyzkouší nebezpečné silniční situace „na nečisto“ a bez úhony.