Tandemový seskok jako dárek k Valentýnu

Darujte k svátku zamilovaných něco neobvyklého a originálního! Darujte něco, na co obdarovaný do konce života nezapomene. Jestli má vaše láska ráda napětí, vzrušení a adrenalin, bude tandemový seskok padákem ten pravý dárek! Pokud vyberete nějaký ze zážitkových dárků, voucher na zážitek vám přijde zabalený v krásném dárkovém balení. Nemusíte si tedy dělat žádné starosti a dárek můžete bez obav předat rovnou obdarovanému.

Místa seskoků a průběh zážitku

Tandemový seskok padákem může váš partner či partnerka absolvovat třeba v Příbrami, Mostě, Kolíně, Prostějově a Kunovicích. Záleží tedy jen na tom, jestli bude chtít účastník seskok absolvovat  blízko svého domova a nebo jestli bude chtít díky seskoku poznat nové město.

Před seskokem se obdarovaný nejprve seznámí s tandempilotem, který ho bude ve vzduchu jistit. Společně si projdou, jak se při seskoku chovat, jaké je třeba zaujmout pozice a jak případně použít záložní padák. Pak se obdarovaný převlékne do seskokové kombinézy a vznese se spolu s tandempilotem do výšky čtyř tisíc metrů. To je maximální možná seskoková výška, kdyby se skákalo z vyšší výšky, už by museli mít účastníci kyslíkové masky.

V první části seskoku zažije obdarovaný přibližně minutu volného pádu, kdy se může přiblížit až rychlosti dvě stě kilometrů v hodině. Poté tandempilot otevře padák a nastane letová fáze seskoku, ta trvá šest až osm minut. Pokud bude obdarovaný chtít, může si zkusit v této fázi seskok i řídit. Následně už je na řadě jen hladké přistání na zem, o které se postará tandempilot.

Koukněte se i na další adrenalinové dárky

Pokud má tedy váš miláček rád adrenalin a sporty, tandemový seskok padákem ho může jen příjemně překvapit. A pokud se vám tandemový seskok jako ideální dárek k Valentýnu nezdá, prohlédněte si další nabídku adrenalinových zážitkových dárků. Vybírat můžete i z méně“ výškových“ zážitků.