Adrenalinové zážitky

Znáte ten pocit nudy, kdy víte, že byste chtěli zkusit něco nového, ale nevíte přesně co? Nejste unaveni, ale zároveň nemáte energii na to, odhodlat se k činu? Může to být tím, že ve vašem těle dlouho neproudil adrenalin. Extrémním disciplínám doslova propadly milióny lidí na celém světě. A není divu. Adrenalin, látka, která souvisí s extrémní fyzickou námahou a stresem, totiž velmi blahodárně působí i na psychickou kondici člověka. Shodují se na tom lékaři a samozřejmě i samotní provozovatelé adrenalinových sportů.

Adrenalinová novinka roku 2013 - FLYBOARDING

Vyberte si adrenalinový zážitek

V našich podmínkách se nedá vyzkoušet úplně každá adrenalinová zábava. Těžko byste například hledali obrovskou vlnu, po které můžete sjet na surfovém prkně. Výběr je přesto více, než dostatečný. Někoho více láká fyzická činnost spojená s velkým nebezpečím, jiného rychlá jízda v silném automobilu, někoho pohled do ústí pistole, jiného skok do neznáma. Všechny tyto věci a mnohé jiné můžete vyzkoušet na vlastní kůži a věřte, že ani v jednom případě nebude zklamaní.

Účinky adrenalinu na sobě poznáte nejlépe sami. Váš tep i dech se zrychlí a svaly se napnou k velkému výkonu. Čeká vás chvíle, kdy se vaše emoce zhoupnou, jako na houpačce a pak, za odměnu nastane pocit euforie, který si zapamatujete na dlouhá léta.

Adrenalinový zážitek jako dárek

Adrenalinové zážitky jsou velmi vhodné i jako dárek pro vaše blízké. Pokud chcete být originální, překvapit a potěšit, věnujte extrémní zážitek k narozeninám, nebo výročí. Adrenalinový zážitek darujete v podobě dárkové krabičky, která obsahuje poukaz na konkrétní akci. Součástí je i průvodní dopis se všemi informacemi, včetně vašeho osobního věnování obdarovanému. Ten si pak může sám zvolit termín prožití svého adrenalinového zážitku.