Darujte tandemový seskok padákem!

Darujte napětí, adrenalin, nový zážitek a jednoduše něco, na co obdarovaný do konce života nezapomene! Adrenalinové dárky a zážitky jsou to pravé pro nadšence do extrémních sportů a milovníky adrenalinu! Darujte dárek, který překvapí a potěší hned dvakrát.

Pokud byste se přece jen netrefili do gusta obdarovaného, není problém zážitkový dárek u agentury nechat vyměnit za jiný. Je proto dobré kupovat zážitky pouze u ověřených agentur s tradicí a řadou spokojený zákazníků, mezi kvalitní agentury na zážitky paří i Esennce.cz.

O obdarovaného se nemusíte bát

Ačkoliv tandemový seskok padákem probíhá z výšky čtyři tisíce metrů nad zemí, o obdarovaného se rozhodně nemusíte bát. Před seskokem se účastník seznámí se svým tandempilotem, který mu detailně vysvětlí, jako bude seskok probíhat. Poté se obdarovaný převlékne do ochranné seskokové kombinézy a může se jít na věc. Ve výšce čtyři tisíce metrů nad zemí spolu s tandempilotem vyskočí z letadla.

Prvních několik vteřin letu je čistý volný pád, lze při něm dosáhnout rychlosti až dvě stě kilometrů v hodině. Poté následuje letová fáze seskoku, kdy tandempilot otevře hlavní padák, v tuto chvíli si obdarovaný může zkusit let řídit. O hladké přistání na zem se postará opět tandempilot poté, co si převezme zpět řízení. Celková doba seskoku je deset až dvanáct minut. Za příplatek je také možnost nechat se při seskoku natočit a vyfotit.

Dalším adrenalinovým dárkem je škola smyku. Při té účastník zažije nebezpečné silniční situace, které ho mohou na silnici potkat každý den. Při škole smyku se naučí rychle reagovat na nečekané překážky a zvládnout bezpečně smyk tak, aby se nikomu nic nestalo. Kurz školy smyku se hodí jako dárek pro zkušené řidiče i řidiče, kteří mají řidičský průkaz teprve čerstvě. Se školou smyku darujete nové informace, bezpečí a nové zkušenosti!