Zažijte volný pád!

Zkuste padat rychlostí dvě stě kilometrů v hodině. Zažijte něco, na co do konce života nezapomenete. Seberte odvahu a zkuste tandemový seskok padákem! Pokud chcete do svého života přidat trochu vzrušení a adrenalinu, je tento zážitek stvořený přímo pro vás! Při seskoku budete připoutáni k profesionálnímu instruktorovi, takže se není čeho bát.

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem

Dopřejte si něco extra. Pokud odpočíváte radši aktivní, spíš než pasivní formou odpočinku, pak jsou adrenalinové zážitky přímo pro vás. Je jedno, jestli zkusíte výše zmíněný tandemový seskok, bungee jumping a nebo navštívíte některý z adrenalinových lanových parků. V České republice najdete adrenalinové parky v každém větším městě. Oblíbené jsou zde lanové atrakce jako obří houpačky nebo jízda na kladce, zkusit můžete i jízdu na čtyřkolkách nebo slaňování.

Pasivní odpočinek

Pokud naopak odpočíváte rádi pasivně, zkuste pro tentokrát něco jiného než knihu nebo film. Vybírat můžete z nejrůznějších wellness aktivit, velmi oblíbené jsou pobyty v pivních lázních nebo zážitkové víkendy pro dvě osoby. Při víkendových pobytech si odpočinete v příjemném prostředí luxusního hotelu, v ceně zážitku většinou bývá vybraná wellness aktivita a snídaně. Nikdo vás do ničeho nebude nutit a vše bude jen a jen na vás.

A nebo si skočte!

A pokud vás přece jen láká spíš ten adrenalinový prožitek, zvolte tandemový seskok. Po celý zážitek se o vás bude starat instruktor, který vám vše pořádně vysvětlí. Popíše vám průběh seskoku a pak už hurá do oblak. Skáče se z výšky čtyř tisíc metrů, přičemž prvních několik vteřin opravdu zažijete volný pád. Poté tandempilot otevře padák a budete se spolu vznášet nad krajinou. Odvážnější povahy si let mohou zkusit řídit (vše bude vysvětleno na zemi před seskokem). O hladké přistání na zem se postará instruktor poté, co si od vás převezme řízení seskoku zpět. Pokud budete mít zájem, je vždy možnost nechat se za příplatek při seskoku natočit na kameru nebo vyfotit.

Zkusit můžete také snowkiting.