Tandemový seskok v Olomouci, poznejte město kultury a sportu

Centrum Olomouckého kraje pro nabízí příjemné prostřední pro rodinnou dovolenou i dovolenou jen ve dvou. Zažijte krásu historického města a užijte si aktivní i pasivní odpočinek. Pro milovníky adrenalinu se nabízí i možnost tandemového seskoku.

Prohlédněte si Olomouc šestkrát jinak!

Ve městě si můžete zakoupit tradiční i zážitkovou prohlídku Olomouce, možností nabídek je celkem šest a jsou zde zahrnuty prohlídka pro děti, prohlídka místní radnice, prohlídka kostelů s průvodcem a pokud si chcete město projít sami, je tu i multimediální průvodce (zapůjčíte si GPS) a nebo možnost zapůjčení audio průvodce. O všech typech prohlídek se informujte v místním informačním turistickém centru. Ani milovníci kultury nezůstanou v Olomouci zkrátka. Na výběr jsou hned tři galerie a to Galerie Divadla hudby, Muzeum umění a Umělecké centrum UP.

Něco pro sportovce

Sportovní nadšenci zase mohou v Olomouci navštívit golfové i minigolfové hřiště, místní aquapark a cyklisté si mohou zapůjčit kolo v informačním centru a objevit cyklostezky ve městě i jeho okolí. Nesmíme zapomenout ani na výše zmíněný tandemový seskok. Ten probíhá z výšky čtyř tisíc metrů nad zemí a předtím vás o jeho průběhu informuje zkušený instruktor, která s vámi bude seskok absolvovat. Zažijete tak neobyčejný zážitek ve formě volného pádu, poté, co tandempilot otevře padák, si budete moci zkusit let na chvilku řídit. Máte možnost si za příplatek nechat seskok natočit nebo nafotit.

Nebo můžete tandemový seskok v Olomouci darovat svým blízkým jako zážitkový dárek.