Tandemový seskok v Kolíně

Seskočte z výšky čtyř tisíc metrů a oddejte se volnému pádu! Zažijte něco, na co do konce života nezapomenete. Překonejte sami sebe a prostě skočte! A jestli už jste někdy skákali, darujte tandemový seskok někomu z vašich blízkých. Možných lokalit máte na výběr docela dost a tak můžete vybrat pro obdarovaného tu nejvhodnější.

Jak tandemový seskok probíhá?

Před tandemovým seskokem se seznámíte se svým instruktorem – tandempilotem, který vás bude ve vzduchu jistit. Ten vám ukáže padák, letadlo a řekne vám, jak se při seskoku chovat a jak padák řídit, až přijde vaše chvíle. O bezpečnost se nebojte, v zádech budete mít  tandempilota, záložní padák a automatický výškoměr a i vy sami budete mít možnost odjistit záložní padák v případě problémů. Skok proběhne z výšky čtyř tisíc metrů, což je maximální možná výška seskoku.

Hned po výskoku z letadla poletíte volným pádem o rychlosti až dvě stě kilometrů v hodině. V další části seskoku otevře tandempilot padák a vy si budete moc vychutnat letovou fázi adrenalinového zážitku. Pokud budete chtít, můžete si zkusit let chvíli řídit sami. Celý seskok trvá kolem čtyř až šesti minut. Po úspěšném přistání na zemi dostanete certifikát o absolvování seskoku. Pokud budete chtít, můžete se nechat při seskoku natočit nebo vyfotit.

Navštivte Kolín!

V Kolíně se můžete vydat na prohlídku přírodních zajímavostí, kterých je v jeho blízkosti docela dost. Procházku můžete podniknout státní přírodní rezervací Voděradské bučiny. Rozsáhlým lesním komplexem vede naučná stezka a cyklistická stezka. Místo je také v zimě oblíbeným rájem běžkařů, protože se zde díky nadmořské výšce sníh drží dlouho. Projet se můžete po Labi lodí Kolinea. Loď si můžete pronajmout i pro soukromé účely, jinak se pořádají hodinové výletní vyjížďky. Cesta lodí může být pěkným zpříjemněním vašeho výletu.

Tipy na netradiční zážitky na vás čekají na stránkách Esennce.cz!