Tandemový seskok Prostějov

Zasnili jste se už někdy nad tím, jaké by to bylo letět? Letět volný jako pták. Zažít adrenalin volného pádu prostorem i lehkost pomalého snášení se k zemi, zakončeného měkkým přistáním. Napadlo Vás někdy vyzkoušet, jaké to je, učinit onen krok do prázdna, vyskočit z letadla do volného prostoru? Přestaňte snít. Proměňte svůj snový zážitek ve skutečnost. Jsme tu od toho, abychom splnili Vaše sny.

Nabízíme Vám tandemový seskok padákem na několika místech v naší republice. Jste-li z Moravy, vyberte si tandemový seskok Prostějov. Jediná objednávka Vás dělí od jedinečného zážitku, na který budete dlouho vzpomínat. Skočte si v Prostějově a konečně doopravdy zjistíte, jaké to je. Aspoň na okamžik se stanete opravdovým parašutistou. Připravili jsme pro Vás jedinečné zážitky se stoupajícím adrenalinem. První záchvěv vzrušení přijde už během úvodní instruktáže. Že se to skutečně blíží, si naplno uvědomíte při oblékání kombinézy a při nastupování do letadla. Nastartování motoru, odlepení letadla od země a vzdalující se zem Vám rozbuší srdce. To hlavní ale teprve přijde. Otevřou se dveře letadla a přijde samotný tandemový seskok padákem. Učiníte zásadní krok do prázdna. Ocitnete se ve volném prostoru. Zažijete nenapodobitelný a nesdělitelný pocit volného pádu. Potom se nad Vámi rozevře padák a sami si budete moci vyzkoušet, jak se řídí. Krátce před přistáním od Vás převezme řízení instruktor a Vy měkce dosednete zpět na plochu letiště. Budete-li chtít, natočíme Váš zážitek na kameru.

Naplňuje Vás tato představa příjemným mrazením v zádech? Neváhejte a objednejte si tandemový seskok Prostějov. Máte ve svém okolí někoho, komu byste adrenalinovým zážitkem chtěli udělat radost? Poukaz na seskok od nás dostanete v luxusním dárkovém balení s osobním věnováním, které Vašemu blízkému rozbuší srdce stejně jako Vám.