Tandemový seskok Prostějov

Skočte z nejvyšší možné výšky čtyř tisíc metrů! Zažijte neuvěřitelný nával adrenalinu. S tandempilotem v zádech se vám nemůže nic stát! Vneste do svého světa nový druh vzrušení a překonejte sami sebe. Tandemový seskok v Prostějově vás vytrhne z šedé reality všedních dní. Tandemový seskok ve východních Čechách vás nadchne!

Zkuste něco nového!

Pokud nemáte strach z výšek, určitě vám tento zážitek můžeme doporučit. Není nad to si čas od času udělat radost a zažít něco doopravdy neobvyklého v pozitivním slova smyslu. Pokud pro vás zrovna tandemový seskok není to pravé, můžete zvolit nějaký jiný z široké nabídky zážitkových dárků na stránkách Esennce.cz, internetové agentury na zážitky.

Tandemový seskok padákem Prostějov

Tandemový seskok padákem Prostějov

Seskok probíhá z výšky čtyř tisíc metrů nad zemí. Nejprve se účastník seskoku seznámí se svým tandempilotem, který mu ukáže padák a informuje ho o průběhu seskoku. V průběhu seskoku je možné, aby si účastník zkusil let na chvíli sám řídit. Celý seskok trvá kolem deseti minut, ve kterých účastník zažije rychlost volného pádu, let nad krajinou a hladké přistání v režii tandempilota.

Bezpečnost především

Bezpečnost je při tandemovém seskoku to nejdůležitější! Tandemového seskoku se nemusíte obávat. Bezpečnost seskoku zajišťuje profesionálně vyškolený tandempilot. Před seskokem bude účastník seznámen s padákovým systémem a i jemu bude vysvětleno, jak otevřít záložní padák v případě problénů. A do třetice hlídá výšku od země při seskoku kalibrační systém, který si ji neustále aktualizuje s přesností na jeden metr. Pokud vyhodnotí vaši vzdálenost od země jako nebezpečnou, automaticky otevře záložní padák sám bez lidského přičinění. O bezpečnost je při seskoku tedy opravdu postaráno.

Doporučit můžeme i další z nabídky adrenalinových dárků a zážitků. Jednou z nejvíce adrenalinových akcí, kterou můžete ve svém životě zažít je bungee jumping. Skočit z mostu s jištěním po hlavně musí chtít pořádnou dávku odvahy a odhodlání.