Tandemový seskok padákem může zkusit každý!

Zpestřete si život a udělejte něco šíleného! Adrenalinových zážitků není nikdy dost. Přece nechcete, aby vám život jen tak proběhl mezi prsty a vy jste ve stáří neměli pro vnoučata žádné historky. Ano, každý máme rád svůj klid, ale všichni čas od času oceníme, pokud nám ho naruší nějaká příjemná změna, příjemný zážitek.

Jestli se na to hned necítíte, nenuťte se do zbytečných extrémů. Na to, aby člověk skočil bungee jumping, musí mít povahu, odvahu a být na sto procent odhodlaný, že to opravdu chce. Protože jestli se do něčeho takového doslova přinutíte, zbude vám jen vzpomínka na to, jak jste se hystericky snažili přelézt zábradlí zpátky a pěkně rychle se dostat z jištění.

Zkuste tandemový seskok!

Zkuste tandemový seskok!

Jděte na to pomalu a s rozvahou. Adrenalinové zážitky nabízí lanové parky, adrenalinová může být pro někoho i jízda terénem na čtyřkolkách či motokárách. Pokud ale víte, že vás lákají zážitky ve vzduchu, ale na výše zmiňovaný bungee jumping si ještě netroufáte, zkuste tandemový seskok. Prakticky se jedná o adrenalinový zážitek, ale po celou dobu, co bude seskok probíhat budete mít v zádech instruktora, který se o vás postará.

Budete jištěni

Ačkoliv to pro vás třeba zní neuvěřitelně, seskoky probíhají v klidu a naprostém pořádku už několik desetiletí. S postupem doby samozřejmě došlo k zpřesňování kalibračního systému, který vypočítá vaši (a instruktorovu) vzdálenost od země s přesností na jeden metr. Ve chvíli, kdy se to automatickému systému nebude zdát bezpečné, automaticky otevře záložní padák.

Tandemový seskok padákem probíhá z výšky čtyř tisíc metrů nad zemí. Tandempilot je k účastníkovi seskoku připoután jištěním a přístup k záložnímu padáku mají oba dva. Seskok trvá kolem čtyř až šesti minut a zažijete při něm volný pád a v určité části ho můžete zkusit i řídit. O bezproblémové přistání na zem se pak postará tandempilot.

Přečtěte si více o tipech na zážitkové dárky!