Tandemový seskok padákem jako dárek

Darujte tandemový seskok padákem jako dárek. Obdarovaný zažije volný pád a obrovský příval adrenalinu. Darujte nevšední adrenalinový zážitek! Proč byste měli darovat jen věc, když můžete dát vzpomínky a emoce.

Koho chcete potěšit?

Je dobré si uvědomit, pro koho dárek sháníte. Pro muže nebo pro ženu? Má obdarovaný rád sport či adrenalinové zážitky ? Nebojí se výšek nebo velkých strojů? Před tím, než koupíte voucher na zážitek tandemový seskok padákem, si na tyto otázky určitě odpovězte. Vyhnete se pak nepříjemnému překvapení, když seskok darujete a později zjistíte, že se obdarovaný bojí výšek. I kdyby se vám ale někdy něco podobného stalo, většina zážitkových agentur nabízí možnost zážitkový dárek vyměnit za jiný.

Tandemový seskok probíhá z výšky čtyř tisíc metrů nad zemí. Před seskokem proběhne seznámení s tandempilotem, který se postará o řízení letu a instruktáž před seskokem. Není se tedy čeho bát, tandempiloti mají se seskoky bohaté zkušenosti a zkouškami, které je certifikují do jejich pozice projdou opravdu jen ti nejlepší. Po seskoku následuje volný pád v rychlosti, která může vystoupat až na 240 kilometrů za hodinu. Ve výšce patnáct set metrů nad zemí tandempilot otevírá padák a následuje volný let nad krajinou.

Zážitky jako dárky k narozeninám

Inspirujte se na stránce zážitkové dárky k narozeninám a porozhlédněte se po tom, jaký dárek by se vám pro vaše blízké líbil. Pokud hledáte tandemový seskok jako zážitkový dárek, podívejte se na internetové stránky Esennce.cz. A třeba o tandemovém seskoku v Kolíně se můžete informovat více zde.