Tandemový seskok padákem jako dárek pro partnera

Chtěli byste své drahé polovičce darovat něco bláznivého a originálního? Co třeba tandemový seskok padákem?

Zažije pocit volného pádu, ale přitom bude mít doslova „v zádech“ zkušeného instruktora, který se postará o bezpečný seskok. Tandemový seskok probíhá z výšky čtyř tisíc metrů nad zemí a trvá kolem čtyř až šesti minut. Po otevření padáku si může obdarovaný zkusit let chvilku sám řídit. Vše samozřejmě probíhá pod dohledem a kontrolou tandempilota.

Vzpomínky, které nevyblednou

Samotný tandemový seskok je určitě nezapomenutelným zážitkem. Vzpomínat na něj budou hlavně ti, kteří dokázali překonat strach z výšek. Nechte prožitky svého přítele či přítelkyně nesmazatelně zaznamenat na DVD a nebo je nechte za příplatek při seskoku vyfotit. Vždy to vaší drahé polovičce pak připomene den, kdy dokázali překonat sami sebe. A to je jedna z nejlepších věcí, kterou jim kdo může darovat.

Nezdá se vám tandem? Vyberte něco jiného!

Ale pokud se vám tandem zdá příliš riskantní, zkuste vybrat jiný dárek z nabídky zážitkových dárků. Pokud je váš přítel či přítelkyně gurmán, podívejte se do bohaté nabídky zážitkových gurmánských zážitků, či zážitkových víkendů, které často obsahují romantické večeře pro dva, na které jen tak nezapomenete. Mimo jiné, to bude malý dárek i pro vás, protože si se svou drahou polovičkou společně odpočinete a strávíte společně čas v novém prostředí.