Tandemový seskok padákem jako adrenalinový zážitek

Vybíráte adrenalinové zážitky pro své blízké? Nabízíme širokou nabídku na adrenalinové zážitky. Adrenalinové zážitky nabízíme v různých lokalitách po celé České republice.

Mezi nejvíce oblíbené adrenalinové zážitky patří bungee jumping, tandemový seskok padákem, tandem paragliding.

Tandemový seskok padákem patří mezi nejoblíbenější adrenalinové zážitky. Při zážitku tandemový seskok padákem zažijete krásu volného pádu. Tandemový seskok padákem nabízíme v lokalitách Kolín, Kunovice, Příbram a Most. Tandemový seskok padákem se uskutečňuje spolu se zkušeným instruktorem a je prováděn z výšky 4000 metrů.  Tandemový seskok padákem může absolvovat každá osoba starší 8 let a maximální váze 130 kg.

Pro uskutečnění zážitku tandemový seskok padákem nepotřebujete žádný speciální výcvik nebo lékařskou prohlídku. Stačí Vám pouze poukaz u nás zakoupený a instruktáž, která bude probíhat na místě přímo před zážitkem tandemový seskok padákem. Takže stačí pouze přijet se zakoupeným certifikátem na letiště a tam už se o Vás postarají zkušení instruktoři.

Nejdříve dostanete instruktáž, kde se dozvíte vše důležité, dostanete kombinézu, ustrojíte se do postroje speciálního pro tandemový seskok padákem a dostanete ochranné brýle. Potom s tandempilotem nastoupíte do letadla a stoupáte do výšky potřebné k seskoku. Tandempilot si Vás k sobě připne pomocí speciálního postroje a v dosažené výšce následuje výskok. Nejdříve letíte asi 50 vteřin volným pádem a poté asi 8 minut s otevřeným padákem, kdy si můžete zkusit řízení padáku. Poté následuje přistání. Celý průběh zážitku tandemový seskok padákem je možno natočit na DVD. Po uskutečnění zážitku tandemový seskok padákem dostanete certifikát o absolvování tandemového seskoku padákem.

Všechny certifikáty na zážitky dostanete již zabalené v dárkovém balení, můžete je tedy hned předat obdarovanému jako dárek.