Tandemový seskok padákem – oblíbené lokality

Mezi oblíbené lokality, ve kterých můžete zažít tandemový seskok padákem, patří zajisté Příbram, Most a Prostějov. V každém z jmenovaných měst můžete zažít nejen úžasný adrenalinový zážitek, ale také každé z nich poznat blíže a strávit zde příjemné chvíle při výletě.

Příbram ve Středočeském kraji vás zaujme svým hornickým muzeem, které je jedním z největších v Čechách. Příjemnou procházku můžete podniknout v Jiráskových sadech, jedná se o park v centru města, který je obklopen historickými budovami. Za pozornost bude stát i historické centrum města, kostel sv. Jakuba založený na konci třináctého století nebo zámeček Ernestinum, kde je umístěna galerie Františka Drtikola.

Navštivte aquapark v Mostě!

Město most je známé hlavně díky své těžební historii. Zdejší nejvýznamnější historickou památkou, kterou musíte vidět, je kostel Nanebevzetí Panny Marie. Vaše děti zase zaujme místní aquapark, který skrývá několik bazénů, dva tobogány, solárium a saunu. Můžete si zde po seskoku odpočinout s celou rodinou a strávit zde příjemné odpoledne. Prostějov v Olomouckém kraji ve svém nitru ukrývá zachovalé historické centrum. Jeho dominantami jsou Nová radnice postavená v secesním stylu s orlojem a morový sloup se sochou Panny Marie.

Ozvláštněte si dovolenou netradičními zážitky!