Tandemový seskok padákem – oblíbené lokality II.

V dalším článku vám přinášíme další oblíbené lokality tandemových seskoků. Jde o města Kolín a Most. Text přináší informace o zajímavých místech, která v lokalitě tandemového seskoku můžete poznat.

Ve Středočeském kraji leží malebné městečko Kolín. Ve městě, kde můžete zažít tandemový seskok, na vás čeká krásné historické centrum, židovské ghetto, chrám sv. Bartoloměje. Dále město nabízí velké množství kulturních akcí a příjemnou turistickou atrakcí je možnost plavby výletní lodí KOLINEA. Pokud vás zastihne nevlídné počasí, můžete dopoledne nebo odpoledne strávit v aquaparku Vodní svět Kolín. Zde najdou zábavu nejen vaše děti, ale i vy si můžete odpočinout v sauně, solné jeskyni a nebo při masáži.

Most skrývá tři zábavní areály

Ve městě je turistické informační centrum, ve kterém vám jeho zaměstnanci jistě rádi poradí, jak naložit s volným časem. Slavnou mosteckou trojkou je Autodrom, Hipodrom a Aquadrom. A co zde na vás čeká? V Autodromu si můžete vyzkoušet kurz bezpečné jízdy, do Hipodormu si zase můžete zají na dostih a nebo vyzkoušet inline bruslení. A pod názvem Aquadrom se skrývá aquapark se spoustou atrakcí pro děti i dospělé a v objektu areálu najdete i minigolfové hřiště.