Tandemový seskok navždy

Tandemový seskok padákem + DVD a foto

Mít na svůj první seskok, kromě vlastních vzpomínek, i zajímavou obrazovou památku jistě není k zahození. Hlavní rozdíl, oproti obyčejnému seskoku pouze s tandempilotem, spořívá v tom, že zároveň s vámi skáče ještě jeden profesionál, který celý váš seskok natáčí a fotografuje.

Zážitek opět začíná krátkou instruktáží, při které vám bude vysvětleno vše podstatné, ohledně chování při seskoku a následně budete letadlem dopraveni do potřebné výšky pro seskok. Při výstupu si vás v letadle k sobě připne tandempilot, pomocí speciálních postrojů. Nemusíte mít strach, tandempilot jsou skuteční mistři ve svém oboru a ač to na první pohled nemusí vypadat, tak tandemové seskoky jsou velmi bezpečnou aktivitou. Po výskoku letadla vás čeká asi 50 sekund dlouhý volný pád, při kterém budete snímáni kamerou z bezprostřední blízkosti a budete moci například zamávat svým známým. Ve výšce asi 1 500 m tandempilot otevře padák a vy si budete moci vyzkoušet řízení padáku. Druhý profesionál, který vás po celou dobu letu natáčel, mezi tím přistává na zemi, aby mohl z bezprostřední blízkosti natočit vaše přistání. Po klidném přistání vám bude vystaven pamětní certifikát o absolvování seskoku, který vám bude navždy připomínat tento významný den.

Délka zážitku se pohybuje cca kolem 1,5 až 2 hodin.

Zážitek je přístupný prakticky všem od 10 do 100 let věku. Samozřejmostí je dobrý zdravotní stav. Skokan nesmí trpět epilepsií, cukrovkou ani závažnými chorobami srdce. U skokanů do 18 let věku je ke skoku nutný souhlas rodičů, o skokanů nad 65 let se doporučuje potvrzení od ošetřujícího lékaře. Maximální váha účastníka je 115 kilo, ale po domluvě jsou výjimky možné. Speciální oblečení vám bude zapůjčeno, vy si vezměte pouze vhodné sportovní boty a v případě chladnějšího počasí také něco pod kombinézu a rukavice.

Seskoky se provádějí celoročně v Prostějově a od března do listopadu také v Kolíně a Příbrami. Tandemový seskok padákem s DVD a fotkama.