Tandemový seskok Most

Obdarujte sami sebe a nebo udělejte radost svým blízkým. Na adrenalinový zážitek tandemový seskok Most jen tak nezapomenete. Odvažte se a zažijte pocit volného pádu. O vaši bezpečnost se postará zkušený tandempilot, na vás jen bude naplno si zážitek užít! Po seskoku se můžete vydat na procházku Mostem a poznat ho také trochu jinak, než jen z výšky. Asi největšími mosteckými lákadly jsou aquadrom a autodrom.

Tandemový seskok v Mostě

Tandemový seskok v Mostě

Jak tandemový seskok probíhá

Seskok probíhá z výšky čtyř tisíc metrů. Tato výška pro seskok je maximální možná, ve vyšší vzdálenosti už byste měli problémy s dýcháním. Před seskokem se seznámíte se svým tandempilotem a půjdete se převléknout do seskokové kombinézy, která vám bude zapůjčena na místě. Pak vás tandempilot informuje o průběhu seskoku, vysvětlí vám, v jaké chvíli a jak můžete let řídit a jak proběhne přistání. Do oblak vás vynese letadlo. Těsně po seskoku následuje volný pád, je to několik vteřin, ale nikdy na ně nezapomenete. Poté tandempilot otevře padák a nastává letová část seskoku. V té chvíli si budete moci zkusit let řídit. Následuje hladké přistání na zem a slavnostní křest absolventa seskoku.

Celý seskok trvá kolem osmi minut. Můžete také využít možnosti záznamu vašeho seskoku. Za příplatek s vámi bude skákat fotograf a kameraman, který váš adrenalinový zážitek zaznamená.

Navštivte Most

Po tandemovém seskoku můžete navštívit město Most. Jeho hlavní stálicí a velkým lákadlem pro děti i dospělé je jistě aqaudrom. Plavci si mohou zaplavat ve 25 metrů dlouhém bazénu, odpočinout si v sauně nebo u masážních trysek. Děti pak budou nadšené z tobogánů, chrličů a lezecké sítě nad vodou.

Dále můžete navštívit mostecký autodrom, který mimo jiné nabízí i možnost absolvování školy smyku. Na nově zbudovaném speciálním závodním okruhu ale můžete také sledovat nejrůznější automobilové akce a závody.

Prozkoumejte i další zážitkové dárky na stránkách Esennce.cz,  internetové agentury na zážitky.