Tandemový seskok Kunovice

Při tandemovém seskoku v Kunovicích nemusíte zažít jen adrenalin, ale také si můžete město prohlédnout při procházce. A že se je na co koukat!

Z historických památek stojí za pozornost Panský dvůr, komplex renesančních budov v centru města. V letech 2008 – 2011 byl komplex celkově zrekonstruován. Dále se zde nachází Kostel sv. Petra a Pavla. Ten pochází z 15. století. Uvnitř kostela najdete dva kostelní zvony, které nesou názvy Marie a Josef a které byly v minulosti slavnostně vysvěceny. Sportovci ocení možnost navštívit místní sportovní halu s posilovnou, venkovní hřiště, softbalové hřiště, tenisové kurty a nebo koupaliště. Rovinatý terén kolem Kunovic zajišťuje dobré podmínky pro cykloturistiku.

Jak probíhá tandemový seskok Kunovice?

Tandemový seskok patří mezi adrenalinové zážitky, které můžete najít na stránkách Esennce.cz – zážitkové agentury. Před seskokem probíhá instruktáž, co při seskoku dělat a co rozhodně ne, bude vám také zapůjčena seskoková kombinéza a připraveno jištění. Poté se spolu s tandempilotem vznesete do výšky čtyř tisíc metrů nad zem. Prvních padesát vteřin seskoku je čistý volný pád. Poté instruktor otevře padák a pokud budete chtít, můžete si zkusit let na chvilku řídit. Celý seskok trvá něco mezi čtyřmi až šesti minutami. O hladké přistání na zem se postará tandempilot. Tandemový seskok v Kunovicích pro vás jistě bude nezapomenutelným zážitkem.