Proč zvolit tandemový seskok padákem jako dárek?

Hledáte dárek pro vašeho kamaráda adrenalinového nadšence? Nebo pro někoho, koho adrenalinové sporty a zážitky lákají, ale ještě je nikdy nezkusil?

Pro ty, kteří adrenalinový zážitek tandemový seskok už někdy zkusili a líbil se jim, u těch budete mít stoprocentní úspěch. Přece jen je to neobvyklý zážitek, který si někdo jen tak nedopřává každý týden. U těchto lidí budete mít jistotu, že jim uděláte radost a seskok se jim bude líbit. Pro adrenalinové nadšence bude tandemový seskok také vhodným zážitkovým dárkem. Pokud ho ještě neabsolvovali, dostanou od vás jedinečnou šanci ho zažít.

Pěkný dárek by mohl být i let balónem. O možnostech letu balónem se můžete dozvědět zde.

Co přesně darujete?

Volný pád, neskutečnou dávku adrenalinu a zkušenosti s řízením tandemového seskoku. A nejen to! Před tandemovým seskokem se účastník setká se svým instruktorem, který ho zasvětí do průběhu seskoku. Vysvětlí mu a ukáže, jaké polohy je třeba při seskoku zaujmout. Po základní instruktáži se tandempilot i účastník seskoku převlečou do seskokové kombinézy, tandempilot se postará o řádné zajištění a společně se vznesou do oblak. Výška pro seskok je čtyři tisíce metrů nad zemí. První fáze seskoku trvá jen několik vteřin a obdarovaný při ní zažije čistý volný pád. Následuje letová fáze seskoku, při které si obdarovaný může zkusit, jaké to je seskok řídit. Celý seskok trvá kolem osmi až deseti minut, po kterých s účastníkem tandempilot v pořádku přistane na zemi.

O dalších adrenalinových zážitcích, se můžete informovat zde.

Tandemový seskok padákem ale vybírejte obezřetně, opravdu ho vyberte jen jako dárek pro milovníky adrenalinu nebo pro ty, kteří ho už vyzkoušeli a mají s ním dobrou zkušenost. Pro někoho, kdo se bojí výšek nebo pro člověka, kterého neznáte dobře osobně, by nemusel být vhodný.

Pokud hledáte univerzálnější dárek, můžete darovat třeba pobyt v pivních lázních. Přečtěte si o pivních lázních více zde.