Co všechno můžete vidět v Příbrami II.

Tandemový seskok padákem můžete zažít i v středočeském městě Příbram. Seskok volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů je něco, co jen tak v životě nezažijete. Tandemový seskok se zkušeným instruktorem bude nezapomenutelným zážitkem. Pokud se rozhodnete pro tandemový seskok, prakticky o nic se nemusíte starat. Samozřejmě, že před seskokem projdete instruktáží, jak se chovat při seskoku, na co si dát pozor a kdy si budete moci let zkusit řídit. Pokud nemáte odvahu na sólový seskok, je tandemový seskok pro vás tou vhodnější volbou. Adrenalinové zážitky můžete zažít nejen ve vzduchu, ale i ve vodě a nebo na souši!

Zajímavá místa, která můžete v Příbrami navštívit:

Inspirujte se historickými místy, která můžete při využití zážitkového dárku navštívit. Zajímavé jsou kostely sv. Jakuba a sv. Vojtěcha a nebo místní Hornické muzeum.

Kostel svatého Jakuba je asi nejstarší památkou ve městě. O jeho vzniku už se psalo v třináctém století. V 18. století došlo k zásadním stavební úpravám uvnitř i vně kostela. Hlavní oltář zhotovený z mramoru pochází z kláštera v Mariánské Týnici, odtud pochází i torza tepaných mříží, dva další oltáře se sochami cisterských světců a také kazatelna.

Kostel svatého Vojtěcha je příbramskou dominantou na náměstí J. A. Alise. Kostel byl vybudován na konci devatenáctého století v novorenesančním slohu. Chrám byl zasvěcen sv. Vojtěchu, který je patronem horníků. Svatý je vyobrazen i na hlavním oltářním obraze.

Za návštěvu určitě stojí i místní Hornické muzeum, které bylo postaveno v roce 1886. Jde o největší hornické muzeum na území České republiky. K vidění je zde přes třicet expozic, které můžete vidět v historických objektech Ševčinského, Anenského, Vojtěšského a Drkolnovského dolu v Příbrami. Návštěvníci muzea mohou sfárat do i do historického podzemí zdejších stříbrorudných dolů.